Aktualności

Nowa stacja paliw MOYA w województwie warmińsko-mazurskim

REFLEX, 21.03.2024
Sieć stacji paliw MOYA kontynuuje dynamiczny rozwój, ogłaszając otwarcie nowej stacji paliw w województwie warmińsko-mazurskim. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych. 

 MOYA jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Otwarcie nowej stacji to kolejny krok w realizacji ambitnej strategii firmy, która zakłada systematyczne zwiększanie obecności marki MOYA na polskim rynku przez dodawanie około 50 nowych punktów rocznie. Sieć MOYA rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje MOYA express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych i biznesowych. 

 Nowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 57 (trasa Olsztyn-Bezledy), w miejscowości Bartoszyce. Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy zwykły i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Obiekt posiada wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Klimatyczna Caffe MOYA to z kolei bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek. Na stacji znajduje się kompresor, myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz punkt Lotto. Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd oraz płyn AdBlue z dystrybutora. Punkt działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim