pl

Aktualna oferta szkoleń. 

NOWE!!! 

Warsztaty 19 marca 2020 – Łódź, Hotel Ambasador Premium - ODWOŁANE! 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z zagrożeniem koronawuirusem, decyzją Zarządu spółki informujemy, że zaplanowane na 19 marca br. warsztaty poświęcone ostatnim zmianom w SENT (w tym m.in. SENT opałowy i LPG, profil zaufany, ID SISC, AKC-RU, umowy okresowe) nie odbędę się w tym terminie. 

Do 3 kwietnia br. poinformujemy Państwa o nowym terminie warsztatów. 
BM REFLEX zaprasza na warsztaty poświęcone ostatnim zmianom w SENT (w tym m.in. SENT opałowy i LPG, profil zaufany, ID SISC, AKC-RU, umowy okresowe).

Warsztaty odbędą się 19 MARCA 2020r. w Hotelu Ambasador Premium**** w Łodzi, ul. Kilińskiego 145. 

Prowadzący: Krzysztof Rutkowski, radca prawny, doradca podatkowy, partner w KDCP ARCHIWUM SZKOLEŃ 

Warsztaty Styczeń 2020  – Łódź, Hotel Ambasador Premium ****
Uwaga! Zmiana terminu warsztatów z 16 stycznia na 23 stycznia 2020 roku 
Zapraszamy na warsztaty z zakresu ostatnich zmian w SENT (SENT opałowy i LPG, rejestracja na PUESC).  Przede wszystkim zapraszamy Państwa do nadsyłania w terminie do 9.01.2020 r. scenariuszy transakcyjnych i pytań , które będą przedmiotem wypowiedzi prowadzących w trakcie warsztatów 


Szkolenie – Łódź, 25.10.2019 r. 

Zapraszamy na szkolenie za zakresu split payment i białej listy. Oferta kierowana jest przede wszystkim do kadry zajmującej się księgowością i finansami. Szkolenie będzie miało formę warsztatów w niewielkim gronie osób, tak aby możliwe było swobodne zadawanie pytań i rozwiązywanie istniejących bądź przewidywanych problemów. Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, posiadających bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu prawa podatkowego. Trenerzy w przystępny oraz przejrzysty sposób tłumaczą uczestnikom szkoleń zawiłe zasady prawa. 


Szkolenie – 24.10.2019 r.  Nowe obowiązki z zakresu SENT (opałowy, LPG, problemy praktyczne i PUESC) 

BM REFLEX zaprasza na szkolenie – Nowe obowiązki z zakresu SENT (opałowy, LPG, problemy praktyczne i PUESC), które odbędzie się w Łodzi, 24 października 2019 roku. Szkolenie poprowadzą Krzysztof Rutkowski, radca prawny, doradca podatkowy, partner w KDCP Monika Jurkowska, doradca podatkowy, partner w KDCP, analityk systemów komunikacji elektronicznej z systemami elektronicznymi MF i KAS Jolanta Mikołajczyk, ekspert KDCP ds. SENT.

Partnerem szkolenia jest Penatacomp Systemy Imformatyczne SA