REKLAMA

Portal reflex.com.pl to platforma skupiająca w jednym miejscu branżę paliwową. Codziennie nasz serwis odwiedzany jest przez setki użytkowników, którzy szukają w nim najnowszych informacji z branży, aktualnych analiz oraz korzystają z produktów oferowanych przez portal. Nasi użytkownicy to m.in. osoby prowadzące zrzeszone i niezależne stacje paliw, hurtownicy i importerzy paliw, firmy transportowe, instytucje finansowe oraz pozostałe osoby związane z branżą w sposób bezpośredni lub pośredni. 

Znamy naszych użytkowników i wiemy doskonale jakie podstrony naszego serwisu cieszą się największą popularnością. Dzięki temu serwis reflex.com.pl staje się doskonałą platformą reklamową zwłaszcza dla firm działających w branży paliwowej, ale nie tylko.

Rodzaje form REKLAMOWYCH na reflex.com.pl 

Baner główny (wymiary: 1000x200 pikseli) - element graficzny prostokątny umieszczony w górnej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście na stronę reklamowanego produktu bądź serwisu. 
Zalety: Miejsce naturalnie koncentrujące wzrok, zapewnia wysoką oglądalność, idealny do budowania wizerunku, prezentacji haseł i dłuższych treści.

Baner boczny - prawy panel (wymiary: 500 x 200 pikseli, wielkość: max do 40kb) - element graficzny umieszczony wprawej części strony. Kliknięcie w baner powoduje przejście użytkownika na stronę reklamowanego produktu bądź serwisu. 
Zalety: Naturalnie ściąga wzrok odbiorcy, idealny do budowania wizerunku, prezentowania produktu.

Artykuł sponsorowany 
Forma reklamy, która pozwala na szersze przedstawienie atutów firmy lub konkretnego produktu czy usługi. Wpływa na wzrost świadomości marki wśród zarejestrowanych użytkowników serwisu reflex.com.pl. 
Artykuł publikowany jest na stronie głównej przez okres 1 tygodnia. Po tym terminie artykuł zostanie przeniesiony ze strony głównej na stronę Aktualności, gdzie tekst dostępny będzie przez 1 rok, licząc od momentu opublikowania. Istniej możliwość odświeżenia artykułu, czyli ponownej jego emisji na stronie głównej po upływie 6 miesięcy. 
Zalety: Dzięki tradycyjnej formie artykułu już na pierwszej płaszczyźnie odbioru, artykuły sponsorowane wzbudzają większe zaufanie niż tradycyjna reklama, dobrze napisane są chętnie czytane przez osoby zainteresowane daną tematyką. 

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące form reklamy oferowanej przez www.reflex.com.pl oraz zamówienia mogą Państwo uzyskać wysyłając e-mail z zapytaniem na adres marketing@reflex.com.pl lub pod numerem telefonu 42 635-11-15.