Aktualności

Sieć MOYA z kolejną stacją w województwie warmińsko-mazurskim

REFLEX, 29.06.2023
Sieć stacji paliw MOYA otworzyła kolejny punkt w województwie warmińsko-mazurskim. To nowo wybudowana stacja obsługowa w podolsztyńskiej miejscowości Dywity, ze sklepem typu convenience oraz konceptem gastronomiczno-kawiarnianym Caffe MOYA. 

 Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, ogłosił w czerwcu nową strategię rozwoju, której filarami są dalszy dynamiczny rozwój sieci MOYA oraz inwestycje w elektromobilność. Firma już w 2022 roku przekroczyła liczbę 400 stacji i zapowiada, że na koniec 2024 roku w niebiesko-czerwonych barwach będzie działało 500 punktów w całym kraju. W miejscowości Dywity położonej na DK 51 zakończyła kolejną inwestycję – własną stację obsługową. 

 Do stacji można dojechać z obu kierunków ruchu, co z jest dużym udogodnieniem dla kierowców podróżujących popularną trasą relacji Olsztyn-Dobre Miasto. Punkt nastawiony jest na obsługę zarówno ruchu lokalnego, jak i tranzytowego. 

 Stacja oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Nowo wybudowany obiekt ma nowoczesne i przyjazne wnętrze. Posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA oferuje bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Na stacji znajduje się także kolektura LOTTO.

 Punkt oferuje udogodnienia dla kierowców aut ciężarowych, takie jak szybki wlew diesla, dystrybutor z płynem AdBlue oraz podjazd dla TIR. Na terenie stacji znajduje się również kompresor i odkurzacz.

źródło: Anwim