Aktualności

Podkarpacie z nową stacją MOYA

REFLEX, 17.11.2023
Sieć MOYA powiększyła się o kolejną stację. Nowy punkt w niebiesko-czerwonych barwach znajduje się w miejscowości Białobrzegi w województwie podkarpackim i oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz sklep wielobranżowy. 

 Dynamiczny rozwój popularnej sieci stacji paliw jest jednym z filarów strategii firmy Anwim, właściciela marki MOYA. Nowe punkty w niebiesko-czerwonych barwach to zarówno stacje własne, jak i franczyzowe. 

 Nowo otwarta stacja paliw MOYA położona jest przy drodze powiatowej w podkarpackiej miejscowości Białobrzegi, z wjazdem z obu kierunków ruchu. Jest to stacja franczyzowa, oferująca wysokiej jakości paliwo z certyfikatem jakości TankQ, w tym benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Na stacji dostępny jest również płyn AdBlue z dystrybutora. 

 Punkt dysponuje dobrze wyposażonym sklepem wielobranżowym, w którym zaopatrzyć się można w produkty spożywcze i przemysłowe, w tym specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Z kolei klimatyczna Caffe MOYA umożliwia chwilę relaksu przy dobrej kawie i smacznych przekąskach. Oferta gastronomiczna stacji skonstruowana jest tak, aby mogła zadowolić każdego klienta. 

Stacja czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-21:00. Z okazji otwarcia, na klientów stacji MOYA w Białobrzegach czeka wiele atrakcyjnych promocji, w tym rabaty na paliwo i ofertę gastronomiczną.

źródło: Anwim SA