pl

Aktualności

Grupa Pieprzyk kończy współpracę z AVIA INTERNATIONAL.

REFLEX, 7.06.2022
Wyczerpała się formuła współpracy Grupy Pieprzyk z AVIA International, w związku z tym podjęliśmy decyzję o wypowiedzeniu umów i zakończeniu współpracy.

STAWIAMY NA ROZWÓJ Zawsze szukamy rozwiązań, które przyniosą korzyści przede wszystkim naszym klientom. Dlatego stawiamy na wzmacnianie marki własnej i rozwój stacji Moc Jakość Zysk. 

 Grupa Pieprzyk - to ponad 33 lata historii i doświadczenia, a także dekady budowania relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Z liczbą blisko 120 stacji paliw zarządzanych przez Grupę Pieprzyk w 8 województwach jesteśmy od lat największym, niezależnym operatorem w Polsce. 

 Rozwój i tradycja idą w parze - dlatego jednocześnie poszukując nowych możliwości nie rezygnujemy ze sprawdzonych rozwiązań i nie odwracamy się od naszej ponad 30 letniej historii. 

 Co to oznacza dla naszych klientów? Poza kosmetycznymi zmianami w wyglądzie stacji nasza oferta pozostaje bez zmian. Zmiany w wyglądzie nie będą wpływać na ofertę sklepową czy na współpracę z dotychczasowymi dostawcami. 

źródo: https://www.facebook.com/GrupaPieprzyk/