Aktualności

2 nowe stacje paliw MOYA

REFLEX, 21. 06.2024
W Marcinkowicach i Podegrodziu pojawiły się dwie nowe stacje paliw MOYA. Oba punkty oferują wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek, a także sklep wielobranżowy. Z okazji otwarcia na klientów czekał atrakcyjne promocje! 

 MOYA to najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. W niebiesko-czerwonych barwach działa już ponad 470 punktów w całym kraju. Oprócz zagęszczania sieci, priorytetem tej niezależnej polskiej marki jest dążenie do jak najwyższej jakości ofertowanych produktów oraz usług – MOYA chce być stacją pierwszego wyboru dla lokalnych klientów.

W Małopolsce pojawiły się aż dwie nowe stacje paliw MOYA. Oba punkty położone są w powiecie nowosądeckim, w miejscowościach Marcinkowice (na trasie Limanowa - Nowy Sącz) i Podegrodzie (na trasie Nowy Sącz - Zabrzeż). Stacje obsługują zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy, a wjazd na nie możliwy jest z dwóch kierunków. Oba punkty w niebiesko-czerwonych barwach oferują benzynę 95 i 98, olej napędowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe MOYA, gdzie mogą napić się dobrej kawy czy skorzystać z szerokiego asortymentu pysznych przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. 

Na obu stacjach znajduje się bezdotykowa myjnia oraz odkurzacz, a na stacji w Marcinkowicach jest także paczkomat. Obiekty dostosowane są do obsługi dużych pojazdów i posiadają takie udogodnienia, jak wygodny podjazd, szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue.

Z okazji otwarcia, stacje MOYA w Marcinkowicach i Podegrodziu przygotowały wyjątkowe rabaty na paliwo oraz inne atrakcyjne promocje! W dniach 17-19 czerwca paliwo Pb95 i 98 oraz ON zwykły i uszlachetniony oferowały rabat 15 gr/l. Dodatkowo, do każdego tankowania oferowana jest kawa za jedyne 1 zł, a napój energetyzujący za symboliczny 1 grosz. 

 Sieć MOYA zachęca także wszystkich klientów do zainstalowania aplikacji Super MOYA, która umożliwia korzystanie z wielu zniżek i promocji przez cały rok. Nowe stacje paliw MOYA w województwie małopolskim działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy! 


źródło: Anwim