Aktualności

Majówkowe zniżki na paliwo na stacjach Circle K

REFLEX, 29.04.2024
W okresie długiego weekendu majowego Circle K zaoferuje swoim klientom wyjątkowe zniżki na paliwo. Od 30 kwietnia do 5 maja br. w ramach promocji „EXTRA tanie tankowanie” posiadacze karty lojalnościowej EXTRA będą mogli skorzystać z rabatu 30 gr/l na paliwa miles® lub milesPLUS® oraz 10 gr/l na LPG SupraGas. 

Z okazji zbliżającego się długiego weekendu sieć stacji paliw i sklepów Circle K przygotowała specjalną promocję na zakup dowolnego paliwa. W ramach akcji „EXTRA tanie tankowanie”, która rozpocznie się 30 kwietnia, klienci będą mogli skorzystać z rabatu 30 gr/l na paliwa standardowe miles® lub paliwa premium milesPLUS® oraz 10 gr/l na LPG SupraGas. Zniżki będą obowiązywać do 5 maja br. 

 Warunkiem skorzystania z promocji jest zatankowanie min. 20 litrów paliwa oraz posiadanie karty lojalnościowej EXTRA, którą można założyć również w momencie dokonywania transakcji. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 50l w ramach jednej transakcji. Każdy klient będzie mógł skorzystać z oferty dowolną ilość razy w okresie obowiązywania promocji. Circle K oferuje również stałe rabaty poza weekendem majowym. Będąc uczestnikiem programu lojalnościowego, wystarczy zatankować łącznie 50 litrów, aby otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwa standardowe miles® (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwa premium milesPLUS®.

Szczegóły, regulamin promocji oraz lista stacji biorących udział w akcji „EXTRA tanie tankowanie” są dostępne na stronie internetowej Circle K: https://www.circlek.pl/tanie-tankowanie.

źródło: Circle K