Aktualności

Województwo lubelskie wzbogaciło się o kolejną stację paliw MOYA

REFLEX, 8.12.2023
Sieć stacji paliw MOYA nieustannie się powiększa. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w dużych miastach i mniejszych miejscowościach. W województwie lubelskim MOYA otworzyła dziś kolejną własną stację obsługową ze sklepem typu convenience oraz Caffe MOYA. 

 Nowa stacja paliw MOYA w województwie lubelskim znajduje się przy ul. Szkolnej 27 w miejscowości Poniatowa, tuż obok drogi wojewódzkiej 832. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG. Wszystkie paliwa są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TankQ. 

Zmotoryzowani mogą skorzystać także z kompresora, odkurzacza oraz myjni bezdotykowej. Stacja MOYA w Poniatowej posiada świetnie wyposażony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy, napojów, a także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących posiłków, chrupiących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko. 

Na stacji znajduje się ponadto kolektura LOTTO oraz paczkomat. Obiekt oferuje udogodnienia dla TIR, takie jak podjazd, szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue z dystrybutora. Stacja czynna jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

źródło: Anwim