Aktualnie znajdujesz się: Strona główna | Wszystkie wiadomości | Wiadomości | Firma Statoil Fuel & Retail Polska zmienia nazwę na Circle K Polska

Kategorie

Partnerzy

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013
zdj. mat. prasowe Circle K Polska

Firma Statoil Fuel & Retail Polska zmienia nazwę na Circle K Polska

Dodano: 05.04.2016

/BM REFLEX, 5-04-2016/ W dniu 1 kwietnia 2016 roku dotychczasowa nazwa naszej spółki Statoil Fuel & Retail Polska Sp. z o.o. ulegnie zmianie na: Circle K Polska Sp. z o.o. - poinformowała spółka w komunikacie.

Formalna zmiana nazwy spółki jest początkiem procesu rebrandingu marki stacji Statoil w Europie na Circle K. Proces ten rozpoczyna się w maju br. w krajach skandynawskich, a w połowie 2017 roku w Polsce. Do tego czasu sieć naszych stacji na polskim rynku będzie nadal funkcjonować pod logo Statoil.

Zmiana nazwy naszej firmy nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami czy dostawcami firmy, ani na funkcjonowanie naszego programu lojalnościowego „Statoil EXTRA”. Od 1 kwietnia 2016 roku nowa nazwa będzie widoczna na fakturach, paragonach i oficjalnych pismach spółki.

Statoil Fuel & Retail Polska, obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć liczącą 357 stacji paliw i jest częścią Alimentation Couche-Tard (ACT), jednej z największych na świecie spółek akcyjnych handlu detalicznego z obszaru convenience, która prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska spółka posiada na świecie około 15,000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100.000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).
Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zmiana nazwy spółki w Polsce stanie się skuteczna z chwilą zarejestrowania nowej nazwy w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS. 

źródło: Circle K Polska

Zobacz także:

Materiał wydrukowany z portalu www.reflex.com.pl © 2013

REKLAMA

Hurtowe ceny paliw Gaz łupkowy Detaliczne ceny paliw w Polsce

Notowania walut

Zapisz się do newslettera!

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia