Aktualności

Wakacyjne podróże tańsze z ORLEN

REFLEX, 27.06.2024
Już od jutra paliwa EFECTA na stacjach ORLEN będzie można kupić taniej o 35 groszy za litr, a z Kartą Dużej Rodziny nawet o 45 groszy za litr. Wakacyjna promocja ORLEN pozwoli nowym i obecnym użytkownikom aplikacji ORLEN VITAY obniżyć koszty letnich podróży. Promocja będzie obowiązywała od 28 czerwca, w każdy weekend, aż do 1 września br. W tym czasie klienci wszystkich stacji ORLEN w całej Polsce będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 400 litrów benzyny lub oleju napędowego. 

 Promocja paliw EFECTA na stacjach ORLEN rozpocznie się 28 czerwca i będzie można skorzystać z niej w każdy piątek, sobotę i niedzielę aż do 1 września br., do godz. 23:59. W tym czasie można będzie uzyskać rabat na paliwa łącznie podczas ośmiu tankowań – czterech do końca lipca i czterech do 1 września. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania, wyłącznie do baku pojazdu, to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie. 

 Z wakacyjnej promocji będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy programu VITAY, zarejestrowani w aplikacji ORLEN VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy jej uczestnik otrzyma 35 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa EFECTA. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć użytkownicy aplikacji ORLEN VITAY, którzy posiadają również Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą aż 45 groszy na każdym zatankowanym litrze w ramach promocji. Za paliwo zakupione z rabatem będzie można zapłacić gotówką, blikiem lub kartą płatniczą i otrzymać paragon albo fakturę. Wakacyjna promocja nie łączy się natomiast z innymi programami rabatowymi, m.in. BIZNESTANK, czy ORLEN w Portfelu.

Program VITAY, z którego aktywnie korzysta już 6,7 miliona użytkowników, od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną. 

 Niższe koszty tankowania podczas wakacyjnej promocji to nie jedyna korzyść, którą zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw ORLEN. W czasie letnich podróży czeka na nich szeroka oferta gastronomiczna Stop Cafe, w tym powrót festiwalu smaków, a także kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniających tankowanie i płatność. Jedną z nich jest możliwość zapłaty bezpośrednio przy dystrybutorze za paliwo i pozostałe produkty z całej oferty stacji, a także u Mobilnego Kasjera wyposażonego w tablet z aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS. Mobilni Kasjerzy są do dyspozycji klientów na 375 stacjach ORLEN w całej Polsce.

źródło: Orlen