Aktualności

Ruszają EXTRA poranki z kawą na stacjach Circle K

REFLEX, 18.04.2024
Na stacjach Circle K rozpoczęła się akcja „EXTRA poranki z kawą”. Codziennie w godzinach 7:00 – 9:00 klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty na aromatyczną kawę za symboliczny grosz. Wystarczy przyjść z własnym kubkiem oraz zatankować min. 20 litrów dowolnego paliwa miles®, milesPLUS® czy SupraGas. Oferta obowiązuje z kartą lojalnościową EXTRA i potrwa do 26 czerwca br. 

Nic tak nie rozbudza o poranku jak aromatyczna kawa z najlepszej jakości ziaren, przygotowana w profesjonalnym ekspresie wysokociśnieniowym. Aby umilić swoim klientom rozpoczęcie każdego dnia, sieć sklepów i stacji paliw ruszyła z akcją „EXTRA poranki z kawą”. W ramach promocji codziennie, w godzinach między 7:00 a 9:00, będzie można kupić ulubioną kawę za symboliczny 1 grosz. Jak skorzystać z oferty? Wystarczy przyjść z własnym kubkiem wielokrotnego użytku lub nabyć na stacji kubek termiczny i z niego korzystać podczas kolejnych wizyt. Dla osób, które zdecydują się na standardowy, jednorazowy kubek z dyspenserów dostępnych na stacjach, dowolna kawa będzie dostępna w równie atrakcyjnej cenie – za jedyne 99 groszy. W obu przypadkach promocja obowiązuje po zatankowaniu min. 20 litrów dowolnego paliwa miles®, milesPLUS® oraz SupraGas z użyciem karty programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Z „EXTRA poranków z kawą” mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również nowi klienci, którzy w momencie zakupu postanowią dołączyć do programu.


 Sieć stacji i sklepów Circle K podejmuje szereg działań na rzecz wspierania zrównoważonego rozwoju m.in. poprzez zachęcanie do kupowania kawy we własnym kubku, co sprzyja redukcji ilości odpadów w postaci opakowań jednorazowych. Co więcej, kawy serwowane na wszystkich stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance. Kupując produkty oznaczone symbolem z zieloną żabą, klienci mają pewność, że powstały one w sposób przyjazny dla środowiska - bez konieczności niszczenia lasów, zanieczyszczania wód czy krzywdzenia zwierząt. Kanadyjski koncern jako jeden z celów ESG postawił sobie również zwiększanie społecznej świadomości na temat zmniejszania ilości odpadów. Wszystkie stacje Circle K są objęte systemem selektywnej zbiórki odpadów – na terenie każdej z nich znajdują się pojemniki do segregacji, które pozwalają na dalsze przetwarzanie surowców. Oznacza to nie tylko opakowania po dostawach produktów, lecz także odpady żywnościowe związane z produkcją potraw oraz odpady płynne z myjni i separatorów. Obok recyklingu istniejących materiałów równie ważne jest dla firmy systematyczne ograniczanie ich ilości. 

- Dla wielu osób aromatyczna kawa jest nieodłącznym elementem udanego poranka. Dlatego w ramach akcji „EXTRA poranki z kawą” nasi klienci mogą się nią cieszyć we własnym kubku za symboliczny 1 grosz. To dobra okazja do spróbowania naszych kaw, których wybór jest naprawdę szeroki: od czarnych po wersje mleczne, w tym również z napojem owsianym, idealnym dla wegan. Chcielibyśmy zachęcić klientów do wspólnego działania i ograniczenia jednorazowych opakowań w codziennym życiu. „EXTRA poranki z kawą” są jednym z wielu przykładów akcji ze zniżkami, z których można skorzystać, dołączając do naszego programu lojalnościowego EXTRA – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska. 


Szczegóły oraz regulamin promocji wraz z listą stacji, na których obowiązuje oferta, są dostępne na stronie internetowej Circle K: https://www.circlek.pl/extra-poranki.  

źródło: Circle K