pl

Aktualności

Nowa stacja paliw MOYA w Andrychowie

REFLEX, 28.06.2022
W Andrychowie (woj. małopolskie), przy ul. Szewskiej 46a otwarto nową stację paliw MOYA. Całodobowy punkt oferuje wszystkie rodzaje paliwa dostępne w sieci MOYA, a koncept gastronomiczny Caffe MOYA rozszerzone menu, w skład którego wchodzą m.in.: kawa, hot-dogi, ciastka, a także pizza oraz zestawy obiadowe.  

Sieć stacji paliw MOYA utrzymuje wysokie tempo rozwoju.  Kolejna stacja, otwarta w małopolskim Andrychowie łączy w sobie najlepsze cechy, z których słynie sieć w niebiesko-czerwonych barwach. Są to nowoczesność i najwyższe standardy okraszone lokalnym sznytem i wyjątkową atmosferą. Najwyższej jakości paliwa – benzyna 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power są propozycją do kierowców wszystkich rodzajów pojazdów – samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i wielu innych. Co więcej, zmotoryzowani mogą także skorzystać tutaj z myjni bezdotykowej, odkurzacza i kompresora, a dla kierowców pojazdów ciężarowych przygotowany jest szybki wlew diesla. 

 W Caffe MOYA na klientów czeka kawa w wielu wariantach, herbata, do jedzenia zaś hot-dogi, zapiekanki, pizza i zestaw amerykański, czyli stripsy z kurczaka z frytkami, ciastka i wiele innych. Sklep oferuje najpotrzebniejsze produkty na dalszą podróż oraz do domu. 

 Stacja paliw czynna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

źródło: Anwim