Aktualności

Nowa stacja MOYA express nieopodal S11

REFLEX, 6.11.2023
Firma Anwim, realizując plan dynamicznego rozwoju sieci stacji paliw MOYA, otwiera kolejne własne punkty. Przy węźle łączącym DK20 i ekspresową S11, na trasie Piła-Koszalin, działa już nowoczesna samoobsługowa stacja MOYA express. Jej oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i flot, w tym TIR. 

 MOYA jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce – w niebiesko-czerwonych barwach działa już niemal 440 punktów w całym kraju. Właściciel marki, spółka Anwim, jako jedyna na polskim rynku rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje MOYA express, których oferta skierowana jest do klientów detalicznych i biznesowych. 

Ten koncept wyróżnia się m.in. dogodnymi lokalizacjami i atrakcyjnymi rabatami na paliwo. Tankowanie samoobsługowe to też oszczędność czasu wynikająca z braku kolejek, a także z łatwości obsługi tankomatów znajdujących się przy samym dystrybutorze. Nowo wybudowany samoobsługowy obiekt MOYA pojawił się na mapie województwa zachodniopomorskiego, w miejscowości Szczecinek. 

Położenie w bliskości drogi ekspresowej S11 na trasie Piła-Koszalin umożliwia obsługę zarówno ruchu tranzytowego, jak i lokalnego. Do stacji można dojechać z obu kierunków ruchu, co z jest dużym udogodnieniem dla kierowców. Stacja oferuje benzynę 95, ON, a także paliwo uszlachetnione ON MOYA Power. Obiekt jest doskonale przystosowany do obsługi flot, w tym pojazdów ciężarowych. 
Oferuje podjazd dla TIR, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue. Nowa stacja MOYA express czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim