Aktualności

Nowa stacja Circle K w Natolinie

REFLEX,  29.06.2023
Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Natolinie, ok. 2 km od węzła Grodzisk Mazowiecki przy autostradzie A2. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Natolinie. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i AdBlue. Dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel.

 Stacja posiada szereg udogodnień, m.in. kompresor, odkurzacz oraz myjnię bezdotykową. Jest ona czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. 

źródło: Circle K