Aktualności

Kolejna stacja paliw MOYA w Wielkopolsce

REFLEX, 10.10.2023
Sieć MOYA otworzyła kolejną stację w Wielkopolsce. To nowo wybudowany obiekt położony przy drodze wojewódzkiej nr 438 w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach, podobnie jak inne stacje obsługowe MOYA, oferuje sklep wielobranżowy oraz klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA.

Nowa stacja paliw MOYA położona jest na trasie Borek Wielkopolski - Krotoszyn i można do niej dojechać z obu kierunków ruchu. Lokalizacja punktu umożliwia obsługę ruchu tranzytowego, lokalnego oraz miejskiego. 

Stacja jest nowo wybudowanym obiektem franczyzowym. Punkt oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power, LPG, a także płyn AdBlue. Poza wysokiej jakości paliwem, stacja posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe MOYA to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Na terenie stacji znajduje się także myjnia, a „truckersi” mają do dyspozycji szybki wlew diesla. Obsługowa stacja paliw MOYA w Koźminie Wielkopolskim jest otwarta w godzinach 5:00-23:00. 

 Z okazji otwarcia, klienci nowej stacji mogą przez cały tydzień skorzystać z atrakcyjnych rabatów na paliwo oraz asortyment sklepu i Caffe MOYA.

Źródło: Anwim