pl

Aktualności

e-Prognoza dostępna w serwisie reflex.com.pl

AUTOPROMOCJA 
e-Prognoza to kolejna opcja uzyskania dostępu do jedno i dwudniowych prognoz zmian cen paliw poprzez zakup online na stronie www.reflex.com.pl. 

Usługa realizowana jest w postaci uzyskania dostępu do strefy klienta oraz wysyłki sms na numer telefonu wskazany podczas rejestracji w serwisie. Warunkiem uzyskania dostępu do prognoz jest wypełnienie formularza rejestrowego z podaniem danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT (usługa skierowana jest dla podmiotów i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą) i dokonanie płatności za pośrednictwem serwisu PayU. 

Zakupu prognozy można dokonać w każdy dzień roboczy w godzinach 7.00-18.00. Koszt usługi wynosi 20 zł. Dostęp do prognoz zmian cen paliw następuje automatycznie po zweryfikowaniu płatności przez PayU. 

Prognozy zmian cen paliw są aktualizowane w dni robocze w następujących godzinach: 7.30, 12.00, 15.00, 17.30. Liczba smsów z prognozami zmian cen oraz ilość aktualizacji prognoz w strefie klienta zależy od momentu zakupu prognozy. Zawsze dostęp jest aktywny do godziny 00.30 dnia następnego. 

Zapraszamy! 
 Dział Prognoz i Analiz