Aktualności

„7 dni korzyści dla Klubowiczów”, czyli nowa oferta promocyjna na stacjach Shell

REFLEX, 5.09.2023
Już 1 września Shell uruchomił nową promocję na swoje paliwa premium. Klienci będący uczestnikami programu Shell ClubSmart będą mogli otrzymać 30 gr rabatu za każdy litr paliwa Shell V‑Power 95 i Shell V-Power Diesel. Oferta obowiązuje przez 7 dni w tygodniu, aż do 31 października.

Wraz z końcem wakacji na stacjach Shell skończyła się promocja „Do pełna z korzyściami Shell” oraz prowadzona od kilku lat akcja „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power”. Sieć nie zwalnia jednak tempa i od razu rusza z nową akcją. Oferta „7 dni korzyści dla Klubowiczów” będzie obowiązywać od 1 września do 31 października br. Nową akcją zostaną objęte paliwa Shell V‑Power 95 i Shell V-Power Diesel. Każdy uczestnik programu Shell ClubSmart będzie mógł skorzystać z oferty przez 7 dni w tygodniu bez limitów liczby tankowań. Jednorazowo będzie mógł otrzymać rabat za zakup maksymalnie 60 litrów paliwa1. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca zapłaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell. 

 – Naszym klientom oferujemy to, co najlepsze, czyli nasze paliwa premium Shell V-Power. Sekretem ich jakości jest zaawansowana formuła czyszcząca, która pomaga chronić elementy układu paliwowego i wzmacniać osiągi. Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Na naszych stacjach obsługa zawsze pomoże dobrać właściwe paliwo, a klientom lojalnym Shell ClubSmart oferujemy też dodatkowe atrakcyjne korzyści – mówi Monika Kielak-Łokietek, prezeska Shell Mobility, członkini zarządu Shell Polska.

źródło: Shell